CESTA NA RADEGAST

Vydejte se s Pavlem na okružní cestu

ROŠŤÁK ŘEDHOŠŤÁK vyšel na cestu hojnosti (čtvrtek 4. března - úterý 27. dubna 2021). Cesta Pavla Hlušičky z Ředhoště na Radegast, přes vesnici Hlušičky. Cestou zpátky přes Prčici. Svačinka? Párek s hořčicí.

Projekt je zaměřen na rozvoj lokální ekonomiky, na podporu malých firem a živnostníků.
Heslem projektu je:
ŽÁDNÁ KRIZE NEEXISTUJE! To jen lidé hledají výmluvy, aby se nemuseli přizpůsobit novým situacím.

Něco o mě

Pavel Hlušička (pseudonym Mnoháček Zgublačenko)

Narodil se 12.12.1969 v Litoměřicích. Od roku 2000 se věnuje literární a hudební tvorbě. Jeho příběh byl zaznamenán v roce 2009 na TV Barrandov v dokumentu O LÁSCE BLÁZNIVÉ. V roce 2016 natočila ústecká filmařka Alena Krejčová s Pavlem Hlušičkou film OVES MÍRU, který získal několik ocenění. Pavel Hlušička dal počátek několika projektům.

  O co nám v projektu jde?

Na každém plánovaném navštíveném místě budou zasazeny do země tři cibulky narcisů. Až vyrostou a rozkvetou, možná se najde místní nadšenec, který je vyfotí a pošle nám jejich fotku na E-mail: infocentrum@rede.cz. AKTIVITA, ROZVOJ, ROZKVĚT. SPOLUPRÁCE VŠEM MŮŽE PROSPĚT. Na zmíněných místech bude i výsev tzv. OVSA MÍRU. Taktéž, až OVES MÍRU vyroste a případně dozraje, může někdo tento rostoucí, nebo již dozrálý a sklizený oves vyfotit a poslat nám fotky.

SLUNCE NÁM SVÍTÍ VE DNE A MĚSÍC V NOCI. VELKÉMU VESMÍRU HVĚZDY VLÁDNOU SVOU MOCÍ. ZEMĚ JE NAŠE, MĚSÍC K NÍ PATŘÍ. TĚŠÍM SE, AŽ JEDNOU ČLOVĚK CELÝ VESMÍR SPATŘÍ. PŘIDEJ SE K NÁM DO SPIRÁLY, ZASEJEME OVES MÍRU. PAK SE VŠICHNI SPIRÁLOVĚ POBAVÍME O VESMÍRU. Film OVES MÍRU získal několik ocenění a Článek o filmu OVES MÍRU

Autor obrázku: Jiří Novotný www.novotnyjiri.com